VX 820

Jaunas paaudzes PIN ierīce – plāna, eleganta konstrukcija ar nepārspētu veiktspēju un uzticamību.

Savienojamība ir vienkāršota ar vienas pieslēgvietas saiti uz Ethernet vai seriālajiem savienojumiem. • Profilēta forma uz izgaismots krāsainais displejs nodrošina vieglu lietošanu un redzamību vairumā apgaismojumu • Lielāka atmina nozīmē papildu funkcionalitāti un plašāks ierīces izmantojumu • Integrēta funkcija bezkontakta maksājumiem atvieglo klientu apkalpošanu


Vx820 Premium paka

Premium paka ietver vislabāk aprīkotos maksājumu termināļus, kuri ļauj to lietotājam izvēlēties savām vajadzībām piemērotākos risinājumus un Premium servisu.

 • Programmatūras licence

  Programmatūras licence un tajā iekļautais uzturēšanas pakalpojums saskaņā ar līgumu nodrošina lietotājam lietošanas tiesības uz līgumā iekļautajām ierīcēm un to programmnodrošinājumu, kā arī maksājumu termināļu programmas atjauninājumiem. Verifone Baltic garantē, ka programmatūra atbilst visām šobrīd spēkā esošajām maksājumu karšu nozares obligātajām drošības prasībām un standartiem, kā arī nodrošina maksājumu termināļu atbilstību tiem saistošajām drošības prasībām visā līguma darbības laikā.

 • Tehniskais atbalsts

  Maksājumu termināļu bojājuma gadījumā Verifone Baltic nodrošina klientu ar līdzvērtīgu ierīci bez maksas vēlākais 1 (vienas) darba dienas (P.-P. 9:00-18:00) laikā, ja tirdzniecības vieta atrodas Rīgā un 3 (trīs) darba dienu (P.-P 9:00-18:00.) laikā, ja tirdzniecības vieta atrodas ārpus Rīgas pēc klienta ziņojuma saņemšanas.

 • Klientu apkalpošanas serviss

  Verifone Baltic speciālisti strādā, lai sniegt Jums nepieciešamās konsultācijas par maksājuma termināļu darbību un atbildētu uz jautājumiem par Verifone Baltic pakalpojumiem un produktiem. Verifone Baltic Klientu palīdzības līnijas speciālisti sniegs jums konsultācijas Pirmdien- Piektdien 8.00-22.00.

Lasīt vairāk

VX 820

Jaunas paaudzes PIN ierīce – plāna, eleganta konstrukcija ar nepārspētu veiktspēju un uzticamību. Savienojamība ir vienkāršota ar vienas pieslēgvietas saiti uz Ethernet vai seriālajiem savienojumiem.

Piederumi

 • VX 820

  Jaunas paaudzes PIN ierīce – plāna, eleganta konstrukcija ar nepārspētu veiktspēju un uzticamību. Savienojamība ir vienkāršota ar vienas pieslēgvietas saiti uz Ethernet vai seriālajiem savienojumiem.

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu cenu